toitlustamine tallinnas

Tellimistingimused

Tellimistingimused

1. E-catering.ee keskkonnas müüdavad tooted valmistatakse OÜ Catering Service suurköögis aadressil Kari 1A Tallinn.

2. E-catering tooted on pakendatud kas metall vaagnatele ja salatid klaasist kaussidesse või ühekordsetele vaagnatele ja ühekordsetesse kaussidesse vastavalt kliendi soovile. Soe toit serveeritakse spetsiaalsetest marmiitidest, mis hoiavad toitu soojana umbes 1-1,5 tundi. Kõik tooted on valmis kohe lauale tõstmiseks ja ei vaja eelnevalt mingit käsitlemist.

3. Kui kliendi tellimuse suurus on vähemalt 100 eurot (toidu osa), siis on tal võimalik koos tellimusega kaasa saada ka nõude komplekt vastavalt tellimuse sisule. Kui soovitakse nõude komplektile veel lisaks nõusid või klaase tellida, siis on ühe tüki hinnaks 0,20 eurot. Purunenud või kaotatud nõude eest tuleb tasuda nende kolme kordne soetusmaksumus.

4. Et saaksime garanteerida tellimuse täitmist tuleb see esitada vähemalt 2 tööpäeva enne soovitud toitude kättesaamise aega, s.t. et laupäevane tellimus tuleb esitada neljapäeval enne kella 12.00. Võimalusel proovime täita ka kiiremaid tellimusi, aga seda on alati mõistlik enne tellimust telefoni teel üle täpsustada. Alati võib tellimuse esitada ka varem. Osadel toodetel on ettetellimise aeg pikem, seda on siis toote juures ka eraldi täpsustatud. Jätame endale õiguse sulgeda e-cateringi tellimiskeskond vastavalt vajadusele kui meil ei ole võimalik selleks päevaks enam tellimusi vastu võtta.

5. E-cateringi tellimuse miinimum suuruseks on 1kg või 1 vaagen olenevalt siis tellitud tootest. Pakettide puhul on miinimum suuruseks 10 inimest. Kogust saab suurendada 1kg kaupa või pakettide puhul 1 inimese kaupa. Soojade toitude miinimum tellimuse suuruseks on 10 inimest ja tellimust saab suurendada 1 inimese kaupa.

6. E-cateringi tellimuse kättesaamiseks on kaks võimalust – kas tulete meie juurde aadressile Kari 1A ise järele või toimetame Teile tellimuse kohale soovitud aadressile. Kui soovite asjadele ise järgi tulla ja kasutate mitte ühekordseid vaagnaid ja nõusid, siis peate need ka pärast ise meile tagasi tooma.

7. Kohaletoimetamisel on minimaalselt 1-tunnine ajavahemik, mil e-cateringi kuller Teie juurde jõuab. Tellimisvormile märkige aeg, mis kellast alates võime Teile toidud kätte toimetada ja millisel ajavahemikul.

8. Transporditasu tellimuse kohaletoimetamisel Tallinnas ja selle lähiümbruses on 19 eurot. Kaugemate sihtkohtade puhul lisandub 0,42 eurot iga sõidetud kilomeetri kohta.

9. Transpordi teenus sisaldab toitude ja nõude kohaletoomist ning pärast mustade asjade ära viimist. Täpne asjadele järgitulemise aeg lepitakse eraldi kokku. Tellimustele alates 300 eurot (toidu osa) on transporditeenus Tallinnas ja selle lähiümbruses tasuta.

10. Tellimuse eest saab tasuda e-catering.ee kodulehel kas Swedbanki, SEB, LHV või Krediidipanga pangalinki kasutades. Lisaks ülekandega või sularahas. Tasudes ülekandega või sularahas tuleb arvestada sellega, et tellimuse täitmise ettevalmistusi alustatakse peale raha laekumist.

11. Tellimuse tühistamisel, kui oli tasutud ettemaks, ei kuulu raha tagastamisele kui tellimuse täitmiseni on jäänud vähem kui 2 tööpäeva. Muul juhul tagastatakse raha 100% ulatuses.

12. Juhul, kui Teil tekib küsimusi või Te ei leia valikust sobilikke tooteid, siis palun võtke ühendust e-cateringi  infotelefoniga 66 11 025 või kirjutage info@e-catering.ee ning proovime leida Teile sobilikud lahendused. Infotelefon töötab tööpäeviti kella 09.00-17.00-ni.

13. E-catering jätab endale õiguse asendada ajutiselt lõppenud tooted teiste samaväärsete toodetega nii, et vaagna või paketi üldkaal ei väheneks.

14. E-catering toodete realiseerimise aeg on külmadel toitudel 4 tundi ja soojadel toitudel 1,5 tundi.

15. Kõik e-catering lehel olevad hinnad on koos kehtiva käibemaksuga.

 

 

catering firmad
Püsikliendi login
Kasutajanimi:
Parool:
Registreeri

Vali tootekategooria

catering lisateenused
Eurokalkulaator
1 EUR = 15,6466 EEK