toitlustamine tallinnas

Catering

Pakkumaks Sulle lihtsat ja soodsat võimalust tellida omale koju või kontorisse kvaliteetne toitlustus teenus, asutas OÜ Catering Service e-catering.ee tellimiskeskkonna.

Meie eesmärgiks on läbi peo korraldamise muuta pidu meeldivaks ka korraldaja jaoks, pakkudes maitsvaid ning kvaliteetseid toite mõistliku hinna eest. Oleme parim alternatiiv supermarketite kulinaariavalikule, kuna teeme peokorraldamise:

• lihtsamaks - toome toidud kohale ja katame ka laua
• elegantsemaks - korralikud vaagnad ja päris nõud
• paindlikumaks - lühem tellimisaeg ja suurem tootevalik


Teeme kõike seda Sinule sobivas hinnaklassis. Kui Sulle tundub, et e- catering valik Sind ei rahulda, siis alati on võimalik oma soovidest meile teada anda, et saaksime koostada personaalse pakkumise. Meiega ühenduse võtmiseks kasuta järgneval lingil olevaid kontaktandmeid: http://www.e-catering.ee/kontakt/

Kõik e- catering poolt pakutavad toidud on valmistatud tublide OÜ Catering Service kokkade poolt aadressil Kari 1A Tallinn asuvas suurköögis, mis on Eestis esimene spetsiaalselt catering- eenuse jaoks ehitatud maja. Ühe katuse all asuvad koos nii suurköök, ladu ja ka kontor. OÜ Catering Service on alates 1996 aastast pakkunud oma klientidele kvaliteetset catering teenust, viimastel aastatel on meil olnud umbes 1000 erinevat üritust aastas ja meie käive oli 2008.a. 14 miljonit krooni. Firmas töötab 20 põhikohaga töötajat. Meie opereeridaon ka  Lillepaviljon aadressil Pirita tee 26, kus on võimalik väga soodsalt ruume üürida ja oma üritust korraldada.

 

Vaata ka:
www.catering.ee
www.lillepaviljon.eu
 

catering firmad
Püsikliendi login
Kasutajanimi:
Parool:
Registreeri

Vali tootekategooria

catering lisateenused
Eurokalkulaator
1 EUR = 15,6466 EEK