toitlustamine tallinnas

Korduma kippuvad küsimused

1. Kuidas on võimalik e-catering.ee tooteid tellida?
Tellimiseks on 4 võimalust:

  • Kasutades selleks meie kodulehte www.e-catering.ee (NB! Tellimuse tegemiseks ei pea sisse logima);
  • helistades telefonil 66 11 025
  • saates emaili aadressile info@e-catering.ee
  • külastades meie kontorit Kari 1A Tallinn.

2. Kuidas on võimalik teenuste eest tasuda?
e- catering teenuste eest on võimalik tasuda kas pangalingiga, seda saavad teha Swedbanki, SEB, Sampopanga, Nordea ja Krediidipanga kliendid. Ülekandega meie arveldusarvetele (need leiad kontaktide alt) ning sularahas meie kontorisse.

3. Miks ma peaksin ennast registreerima püsikliendiks?
Sest kõik e- catering püsikliendid saavad soodustust 5% ja lisaks on püsiklientidele mitmed tooted soodushinnaga.

4. Kui palju ma peaksin toitu tellima?
See sõltub palju sellest, milline on Teie peo pikkus. Selline minimaalne toidu kogus oleks 500g inimese kohta, mis on võrreldav korraliku lõuna praega. Aga tavaliselt võtame me ju magustoidu ka veel. Ehk kui arvestada, et pidu kestab meil juba üle 3-4 tunni, siis oleks mõistlik arvestada ka juba 700-800g toiduga ja kui pidu on veel pikem ja soovite, et toitu kindlasti jätkuks, siis võiks arvestada juba 1000g ja sellest suurema toidukogusega.

5. Kuidas on külmad toidud serveeritud?
e- cateringist tellitud toidud on serveeritud kas roostevabast metallist vaagnatele ja salatid klaasist kaussidesse või ühekordsetele vaagnatele ja kaussidesse, nii nagu klient soovib. Valiku saab teha tellimusvormi täites või tellimust esitades. Omalt poolt soovitame kasutada ikka päris nõusid, kuna need on pidulikumad.
Kõik toidud on juba meie kokkade poolt kaunistatud ja vaagnatel valmis kohe lauale serveerimiseks.

6. Kuidas on soojad toidud serveeritud?
e- cateringist tellitud soojad toidud on serveeritud spetsiaalselt selle jaoks mõeldud roostevabast metallist nõudest ehk marmiitidest. Marmiit hoiab toitu soojas umbes 1-2 tundi ehk nii kaua kui kaua põleb marmiidi all olev spetsiaalne geel. Marmiidis on kõik sooja toidu koostisosad serveeritud eraldi ehk liha, kartul, köögivili jne.

7. Kas, millal ja mis nõud ma tellimusega kaasa saan?
Kui Te soovite, siis anname Teile vähemalt 100 eurose toitlustuse (toidu osa) tellimusega tasuta kaasa nõude komplekti, mis sisaldab - nuge, kahvleid, taldrikud, torditaldrikuid, tordilusikaid vastavalt tellitud inimeste arvule. Lisaks arvestame juurde varu 20% ehk kui Teil on tellimus 10 inimesele, siis nõusid arvestame me 12-le inimesele. Muudel juhtudel on kompleti hinnaks 0,65 eurot inimese kohta või eraldi tellides 0,20 eurot iga asja kohta.

8. Kas tortidele saab lasta ka peale kirjutada?
Ikka saab, saatke oma soov koos e- catering tellimusega ja me proovime selle lahendada.


9. Kuidas serveeritakse šokolaadi purskkaev ja kas ma saan sellega ise hakkama?
Transpordi ajal on šokolaad ja purskkaev eraldi, soe šokolaad valatakse purskkaevu alles vahetult enne serveerimist. Kui Te tellite Kullerteenuse koos katmisega, siis tehakse kõik ettevalmistused Teie eest ära.

10. Kui ma tulen toitudele ise järgi, siis kas ma pean nõud ka ise järgi tagasi tooma?
Jah. Või tellite Kullerteenusega asjad ka juba kohale ja siis tullakse neile ka pärast järgi. Siis jääb endale rohkem aega muude asjadega tegeleda.

11. Kas ma pean kindlasti kliendiks registreeruma kui ma tahan tellida?
Ei pea. e- catering tellimuse võid sa teha ka ilma kliendiks registreerimata või sisse logimata: Lihtsalt vahe on selles, et kui sa oled ennast E- cateringi püsikliendiks registreerunud ja sisse loginud, siis saad sa kohe püsikliendi allahindlust 5% ja lisaks on sul võimalus saada muid häid pakkumisi, mida meie toitlustamine sulle pakkuda võib.

 

catering firmad
Püsikliendi login
Kasutajanimi:
Parool:
Registreeri

Vali tootekategooria

catering lisateenused
Eurokalkulaator
1 EUR = 15,6466 EEK